Dorota Beltrani, dyrektora ds. komercjalizacji w Grupie Napollo
Dorota Beltrani, dyrektora ds. komercjalizacji w Grupie Napollo

Dorota Beltrani objęła stanowisko Dyrektora ds. Komercjalizacji w Grupie Napollo. Odpowiada za strategię komercjalizacji i jej implementację przez Dział Komercjalizacji we wszystkich projektach handlowych w portfolio Grupy oraz planowanych.

Dorota Beltrani związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 17 lat. Przez ostatnich sześć lat jako Lease & Asset Manager w Helical Poland sp. z o.o. i EC Property Management sp. z o.o. odpowiedzialna była za komercjalizację centrów handlowych: Turawa w Opolu, Europa Centralna w Gliwicach, a także rekomercjalizację i zarządzanie parkiem handlowym Młyn we Wrocławiu. Odpowiadała także za długofalową strategię wynajmu i funkcjonowania obiektów Helical, a także zarządzanie z ramienia inwestora. Wcześniej związana była z ECE Projektmanagement oraz współpracowała z LC Corp (Arkady Wrocławskie) oraz RE Investment na stanowisku Dyrektora ds. Wynajmu i Marketingu. W ECE Projektmanagement odpowiadała przede wszystkim za zarządzanie centrami handlowymi w Niemczech, a także przygotowywała analizy lokalizacji dla Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej i Kaskady. W pierwszym projekcie ECE w Polsce – Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu – sprawowała przez 4 lata funkcję Dyrektora centrum.

– Dołączam do zespołu Napollo w bardzo ważnym momencie. Firma pracuje nad intensywnym rozwojem formatu parków handlowych typu convenience oraz galerii w centrach małych i średnich miast. Bardzo istotna na etapie pozyskiwania nowych lokalizacji jest rzetelna analiza potencjału komercyjnego oraz długoterminowa perspektywa zarządcza danego obiektu handlowego. Tego typu doświadczenie i wiedza są moją domeną – podkreśla Dorota Beltrani. – Obok zadań strategicznych i analitycznych, kierowany przeze mnie dział zarządza bieżącym procesem komercjalizacji w istniejących projektach handlowych firmy, a także w tych, których otwarcie planowane jest w najbliższej przyszłości.

Dorota Beltrani jest absolwentką Finansów i Bankowości na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Grupa jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz rozwija format parków handlowych typu convenience i community centers. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe, w tym m.in. w Lublinie oraz apartamentowiec na warszawskiej Ochocie.