Galeria Jurajska
Galeria Jurajska

W Galerii Jurajskiej otwarto właśnie dziewiąty salon oferujący biżuterię. Do grona najemców największego centrum handlowego w Częstochowie dołączyła marka Yes. Nowy salon ma powierzchnię 36 mkw.

Oferta biżuteryjna

Galeria Jurajska poszerza ofertę salonów jubilerskich, dostępnych w centrum handlowym. W obiekcie już działają m.in. Apart, W.Kruk, Kalota oraz Skorpion. Teraz grono to uzupełnia jedna z najpopularniejszych marek jubilerskich – Yes. Nowy salon został stworzony w oparciu o tzw. flagowy, regularny koncept marki. W salonie znajduje się biżuteria złota i srebrna z brylantami i kamieniami szlachetnymi.

– Yes dopełnia portfolio naszych najemców z branży jubilerskiej. Już dziś galeria dysponuje jedną z najszerszych ofert tego typu w województwie śląskim. Składają się na nią zarówno salony oferujące biżuterię z kamieni i metali szlachetnych np. W.Kruk, Pandora, Apart, Ania Kruk i Tous, jak również sklepy oferujące biżuterię z materiałów syntetycznych np. Brigitte Bijou. Dopełnieniem tego jest oferta salonów z zegarkami m.in. Swiss, Time Trend czy Jubitom – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Yes to już drugie otwarcie w Galerii Jurajskiej w 2015 roku. W lutym do grona najemców dołączyła marka Greenpoint. Kolejne otwarcia galeria planuje na drugim kwartał tego roku.

Obiekt GTC

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre SA (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku. Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 tys. mkw., z czego 49 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej otworzyły m.in. Alma, grupa LPP (Reserved, Cropp, Home &You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, MassimoDutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossmann, Sephora, Super Pharm, Douglas, Promod, Trussardi, Apart i wiele innych.

W obiekcie znajduje się wielopoziomowy bezpłatny parking mogący pomieścić 2 tys. samochodów. W 2014 roku centrum odwiedziło ponad 6 milionów klientów.