Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, swoją działalność rozpoczął największy klub fitness w regionie – Be Fit.

Oferta fitness

Be Fit w bielskim Gemini Park to największy klub tego typu w południowej Polsce. Na ponad 2,2 tys. mkw. powierzchni swoje miejsce znalazły trzy sale do zajęć grupowych (w tym jedna specjalnie dla najmłodszych), strefy cardio, sztuk walki i crossfit, a także bogato i nowocześnie wyposażona strefa tzw. wolnych ciężarów. Dodatkowo, na terenie klubu zlokalizowana jest kawiarnia. Przestronne sale z widokiem na panoramę miasta zlokalizowane są na drugim piętrze obiektu. Dodatkowo, na terenie klubu jest możliwość pozostawienia dzieci pod opieką instruktorów podczas trwania zajęć.

– Ulokowanie klubu Be Fit w Gemini Park Bielsko – Biała wynikało przede wszystkim z dwóch powodów: lokalizacji Centrum, dającej gwarancję szybkiego dojazdu z każdego miejsca w regionie, a także obecności krytego parkingu, który pozwala klientowi w wygodny sposób dostać się do obiektu, oraz bezpośredniej komunikacji windą z fitness clubem – mówi Maciej Grędziak, właściciel klubu fitness Be Fit.

Klub fitness Be Fit w znaczący sposób podniesie jakość i konkurencyjność oferty sportowo – rekreacyjnej bielskiego Gemini Park.

– Otwarcie klubu Be Fit jest kolejnym krokiem realizującym strategię rozbudowy oferty rekreacyjno-sportowej. Budujemy ją konsekwentnie i z rozmysłem od dłuższego czasu, m.in. poprzez zaaranżowanie niewykorzystanego wcześniej terenu zielonego na zewnątrz obiektu, który w ubiegłym roku został zagospodarowany pod nowoczesny, całoroczny plac zabaw, boisko do siatkówki i plażę, która w zimie zmieniła się w jedyny w mieście sztucznie naśnieżany tor tubingowy – komentuje Krzysztof Brączek, Dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

– Dodatkowo organizujemy cały szereg wydarzeń sportowo-rekreacyjnych dla całych rodzin, m.in. zajęcia fitness i taneczne na świeżym powietrzu czy turniej siatkówki plażowej, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród odwiedzających klientów. Mamy ambicję, by bielskie Gemini stało się regionalnym liderem nie tylko w zakresie handlu, ale i rodzinnej rozrywki. Wierzymy, że dalszy rozwój tego segmentu naszej oferty znacznie nas do tego przybliży – podsumowuje Krzysztof Brączek.

Rozbudowany obiekt

W kwietniu ubiegłego roku w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce (jak miało to miejsce w przypadku salonu firmowego marki Elbrus). Ofertę bielskiego Gemini poszerzyły takie marki jak m.in. salony odzieżowe grupy Inditex – Bershka oraz Stradivarius, sklep obuwniczy Kazar, drogeria Hebe, cukiernie Grycan oraz Sowa, księgarnia Empik, salon wnętrzarski Home&you, oraz marki odzieżowe takie jak Monnari, Pako Lorente, Italian Fashion, J. Fryderyk, Pierre Cardin, Depare, sklep z artykułami dziecięcymi Smyk, a także dyskonty Pepco oraz Textil Market. Z potencjału rozbudowy skorzystały też sieci handlowe, które powiększyły powierzchnie swoich salonów, znalazły się wśród nich brandy z grupy LPP (m.in. Reserved – do ponad 2 tys. mkw.), Martes Sport, Rossmann czy CCC. Segment usługowy w obiekcie wzmocniły m.in. pierwsze w Bielsku-Białej studio kosmetyczne Beauty Concept, oddział Banku Millenium oraz Poczty Polskiej, a także sala zabaw Rajska Wyspa.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.