Galeria Malta
Galeria Malta

Powiększa się oferta modowa w Galerii Malta w Poznaniu. Do grona nowych najemców obiektu dołączyła sieć Lacoste i Vans.

Galeria podpisała umowę najmu z amerykańskim producentem sportowego obuwia, odzieży i akcesoriów: plecaków oraz toreb. Nowy salon Lacoste już działa i ma 155 mkw. powierzchni handlowej. Nowo otwarty sklep znajduje się na parterze obiektu.

Lacoste i Vans

Oferta firmy Lacoste to szeroka gama obuwia, dodatki modowe, a także koszulki polo, swetry, bluzki, kurtki i spodnie w klasycznym oraz casualowym stylu. W Galerii Malta salon Lacoste.

W marcu 2015 roku Galeria Malta podpisała także umowę z firmą Vans, amerykańskim producentem obuwia sportowego. W gamie produktowej Vans poza obuwiem znajdują się także sportowe ubrania, plecaki, torby. Salon Vansa będzie się znajdował na 1 piętrze centrum, a jego powierzchnię zaplanowano na ponad 112 metrów kwadratowych.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.