Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

W miesiąc od otwarcia w Tarasach Zamkowych debiutują nowe sklepy. Z końcem marca 2015 roku modowo – usługowa oferta lubelskiego centrum handlowego powiększyła się o cztery punkty.

Wśród nowych najemców obiektu są sieć modowa Guees, która zaoferuje w lubelskim centrum handlowym kolekcję ubrań, w tym szeroką gamę butów i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Klienci mogą tu także uzupełnić swoją stylizację o biżuterią, zegarki czy okulary.

Nowe sklepy w ofercie

Kolejną nowością w Tarasach Zamkowych jest marka Badura, która ze swoją szeroką ofertą, dołącza do grona najemców obuwniczych. Badura proponuje buty dla kobiet i mężczyzn.
Powiększy się także oferta biżuteryjna centrum. Nowo otwarty salon jubilerski należy do sieci Niewęgłowski.

Książki, muzyka, filmy, gry i programy multimedialne, gry planszowe, produkty art&pap, artykuły edukacyjne, gadżety, produkty do dekoracji wnętrz, a także bilety na różnorodne wydarzenia – to wszystko można znaleźć w otwartym z końcem marca salonie Empik.

– Wszystkie nowe marki łącznie zajmują około 540 mkw. powierzchni handlowej. Już niebawem czekają nas kolejne otwarcia – do grona najemców dołączą m.in. Jupi Park z ofertą dla najmłodszych, Enjoy Club & Bowling, Corrado Italiano, !CON Fitness i Carry – zapowiada w rozmowie z portalem Retailnet zarząd obiektu.

38 tys. mkw. powierzchni handlowej

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Otwarcie obiektu miało miejsce 4 marca 2015 roku. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej.

Inwestorem i deweloperem Tarasów Zamkowych jest Immofinanz Group.