Galeria Victoria
Galeria Victoria

11 kwietnia w Galerii Victoria w Wałbrzychu ruszy nowy, większy salon marki CCC, lidera na polskim rynku sprzedaży obuwia.

Nowa aranżacja

Nowy salon zajmie aż 710 metrów kwadratowych. To powierzchnia dwukrotnie większa niż dotychczas. Zlokalizowany będzie na parterze wałbrzyskiego centrum handlowego, w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Intermarche. W nowym sklepie znajduje się ogromna przestrzeń handlowa, zastosowano specjalistyczne oświetlenie oraz wygodne stanowiska do przymierzenia obuwia.

– Cieszy nas, że najemca, który jest z nami od dnia otwarcia obiektu, nie tylko decyduje się na kontynuację współpracy, ale dodatkowo powiększa powierzchnię salonu. To tylko potwierdza, że oferowana w Galerii Victoria powierzchnia komercyjna jest wysokiej jakości i spełnia standardy największych i najbardziej wymagających sieci handlowych – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

– Zdecydowanie większa przestrzeń, do tego odświeżony design i zupełnie nowa aranżacja sklepu to tylko część zmian, jakie czekają na klientów nowego salonu CCC w Galerii Victoria. Najistotniejszym jednak jest fakt, iż asortyment sklepu będzie zdecydowanie większy niż do tej pory. W zasadzie największy spośród markowych sklepów obuwniczych w regionie – dodaje Grzegorz Samczuk.

Sieć obuwnicza

CCC SA jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największym producentem w Polsce. Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w nowoczesnych centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników, i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku. Grupa CCC dba o pozytywny wizerunek swoich marek oferując bogatą i zróżnicowaną ofertę produktową skierowaną do szerokiego grona odbiorców.

W okresie jednego roku firma oferuje ponad cztery tysiące wzorów. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn. Jednocześnie CCC pamięta o swoich najmłodszych klientach, oferując w sprzedaży szeroką gamę obuwia dziecięcego w najróżniejszych wzorach.

Obiekt Keen Property Management

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, została otworzona w 2010 roku. Obiekt, którego powierzchnia wynosi 43 tys. mkw., nie tylko podniósł prestiż miasta, ale przyciąga też do niego mieszkańców całego regionu.

W centrum handlowym znajduje się pierwsze w Wałbrzychu wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. Piękna i unikalna architektura centrum handlowego, jego lokalizacja oraz obecność hotelu czynią z Galerii Victoria bardzo atrakcyjną lokalizację dla najemców. W ramach kompleksu, wiosną 2011 r. został otworzony park handlowy, który znacząco wzbogacił ofertę Galerii Victoria. Dużą atrakcję stanowi także znajdujący się na terenie centrum amfiteatr.