femestage eva minge multichannel

Pierwszy salon stacjonarny nowej marki Femestage, wywodzącej się z Domu Mody Eva Minge, zostanie uruchomiony 10 kwietnia br. w Alfa Centrum w Gdańsku. Już obecnie klienci mogą korzystać jednak ze sklepu online tej marki.

Femestage to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej i cenionej na całym świecie projektantki mody. Obecnie projektantka objęła stanowisko dyrektor kreatywnej w nowo powstałej marce, która łączy modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby.

Sprzedaż w modelu multichannel

„To dla mnie duża przyjemność tworzyć kolekcję zaprojektowaną dla młodych kobiet, które chcą być zgodne z trendami i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu”- podkreśla Eva Minge.

Oficjalna premiera marki Femstage odbędzie się podczas Fashion Week Poland  w Łodzi 17 kwietnia 2015 roku. To nie oznacza jednak, że produktów tej marki nie będzie można kupić wcześniej w sklepach. 10 kwietnia zostanie otwarty pierwszy salon w gdańskim Alfa Centrum. Do końca roku marka planuje otworzyć łącznie  25 sklepów stacjonarnych w topowych galeriach handlowych zlokalizowanych w największych polskich miastach.

femestage sklep online ecommerce
Sklep internetowy Femestage

E-sklep: płatności i logistyka

Sieć już obecnie prowadzi sprzedaż w internecie. Sklep online realizuje dostawy w ciągu 1-3 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. Dostawy realizowane są przez firmę kurierską DPD. Przy zamówieniach powyżej 199 złotych przesyłka trafi do klienta za darmo. W innym wypadku będzie musiał za nią zapłacić od 12 do 17 złotych, w zależności od wybranej opcji.

Za zakupy w e-sklepie Femestage można zapłacić za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay: kartą kredytową bądź szybkim przelewem elektronicznym. Inną opcją jest tradycyjny przelew bankowy, oraz płatność gotówką w momencie odbierania paczki.