Grzegorz Latała, Mayland RE
Grzegorz Latała, Mayland RE

Grzegorz Latała został mianowany członkiem Zarządu Mayland. Będzie on odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami i leasing.

Grzegorz Latała posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości handlowych, a z Mayland pracuje od momentu jego powstania.
– Mianowanie Grzegorza Latały na członka Zarządu Mayland uzupełni i wzmocni kierownictwo Firmy o doświadczonego profesjonalistę oraz pozwoli realizować jego wizję zarządzania nieruchomościami – poinformowali przedstawiciele spółki.

Z członkostwa w zarządzie zrezygnował Elio Szmawonian, który dołączył do polskiego zespołu firmy Granot Bronfman.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland w październiku 2013 roku zakończył rozbudowę centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego Riviera w Gdyni, które z powierzchnią GLA 70 tys. mkw. stało się największym centrum handlowym na Pomorzu. W najbliższych latach spółka planuje budowę kolejnych centrów handlowych m.in. centrum Serenada w Krakowie.

Komercjalizacja CH Serenada jest zaawansowana i osiągnęła już ponad 60 proc. Oferta modowa centrum opierać się będzie na trzech głównych sieciach: Grupie LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Home & You), Grupie Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Zara Home, Massimo Dutti, Oysho) oraz H&M. Swoje sklepy otworzą tu Mango, Vistula i Wólczanka, CCC, drogeria Rossmann, Swiss, salon jubilerski Kruk, Paris Optique, Beaty&Nail, Twoje Soczewki, pralnia Renthoff Express, kantor, restauracja Companeros. Operatorem spożywczym Serenady będą delikatesy Piotr i Paweł. Znajdzie się tutaj także część restauracyjna, która zajmie 10 proc. powierzchni najmu) i będzie posiadać bezpośrednie połączenie z Multikinem.