Galeria Renova
Galeria Renova

Do grona najemców Galerii Renova dołączyły trzy nowe punkty handlowe. Salon Prezent oferuje akcesoria i dekoracje do domu. Sklep z klockami Lego specjalizuje się w sprzedaży asortymentu pod tą marką. Z kolei salon Kangur to oferta obuwia i galanterii dla kobiet.

Nowe sklepy zajęły łącznie powierzchnię ponad 180 mkw.

Prezent oferuje artykuły wyposażenia wnętrz i dekoracyjne dla domu. Sklep zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii. Również na poziomie +1 działa sklep z klockami Lego. Sklep poza zestawami tematycznymi klocków prowadzi też sprzedaż akcesoriów, m.in. lampek i breloczków – latarek Lego.

Szersza oferta w Galerii Renova

Z kolei na parterze Galerii Renova, przy głównym wejściu od strony ul. Rembielińskiej, swój salon otworzył sklep Kangur. Asortyment obejmuje obuwie damskie, torby włoskie, francuskie i galanterię. Są to zarówno wyroby ze skóry naturalnej jak i ekologicznej.

– Nowo otwarte sklepy to poszerzenie oferty akcesoriów i zabawek, która stanowi ważny element tenant mix’u galerii. Zależy nam, aby Klienci znaleźli w naszym centrum szeroki wachlarz produktów dla siebie, dla rodziny, jak i dla domu. A co istotne – wszystko w konkurencyjnych cenach – mówi Elżbieta Wontor, manager ds. komercjalizacji w Grupie Napollo.

Kameralne centrum handlowe

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to centrum handlowo-usługowe położone na warszawskim Targówku. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15 oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i fitness klub Jatomi Pure. Klienci galerii mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej. Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo.