Apple Store w Saturn
Apple Store w Saturn

Sieć Saturn otworzy 11 kwietnia br. Apple Shop w warszawskim markecie Saturn, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Arkadia.

– Apple Shop w Arkadii jest pierwszym sklepem sieci w Saturnie, który zajmie powierzchnię 55 mkw. W ubiegłym roku powstał Apple Shop w Media Markt w CH Okęcie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i kolejne Apple Shop w Saturnie – mówi redakcji Retailnet.pl Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Saturn Holding Polska sp. z o.o.

W nowym Apple Shop będą dostępne produkty i rozwiązania marki Apple, w tym Mac, iPhone i iPad wraz z szerokim wyborem akcesoriów.

– Nowoczesna i praktyczna aranżacja Apple Shop w Saturn CH Arkadia zapewnia klientom możliwość przetestowania na miejscu pełnej gamy produktów, a konsultanci Apple zapewnią obiektywne doradztwo zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym – mówi Krzysztof Malinowski, Dyrektor Marketu Saturn w CH Arkadia

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 23, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store.

Specjalistyczne sklepy marki Saturn oraz sklep internetowy saturn.pl oferujący asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., Koenic Isy i Peaq.