Pepco
Pepco

Sieć Pepco kontynuuje ekspansję rozwoju w Polsce. W kwietniu br. spółka otworzy nowe sklepy, a także planuje zmianę lokalizacji dwóch istniejących punktów sprzedaży.

Rozwój sieci

Pepco uruchomi sklep w Centrum Handlowym Carrefour w Mławie, Zgierzu i w Brzozowie. Natomiast zmiana lokalizacji dotyczy sklepu w Piotrkowie Trybunalskim, który z ulicy Słowackiego 2 przeniesie się do Centrum Handlowego Focus oraz w Działdowie z ul. Hallera 23 na ul. M. Skłodowskiej 35.

Przypomnijmy, firma Pepco w marcu br. otworzyła pierwsze sklepy w Rumunii. Na początku powstało na tym rynku pięć sklepów: Ploiesti Nepi, Ploiesti Intercora, Bucharest Auchan Taberei, Campina Intercora i Slobozia Intercora.

Firma Pepco

Pepco, to międzynarodowa sieć dyskontów, która dynamicznie się rozwija w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii. Obecnie firma zarządza siecią sklepów dyskontowych złożoną z ponad 600 punktów sprzedaży. Pepco Poland sp. z o.o. należy do spółki Pepkor Holdings (Proprietary) Limited, jednej z największych kapitałowo firm w RPA.

Pepkor działa w segmencie dyskontowej sprzedaży detalicznej od 1965 roku, a obecnie prowadzi działalność w 12 krajach Afryki, Azji i Europy, zarządzając 7 sieciami detalicznymi pod różnymi markami handlowymi (m. in. Pepco, PEP, Ackermans, Best&Less, Dunns, Shoe City, John Craig). Na całym świecie Pepkor posiada ponad 2,8 tys. sklepów.

Podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition sieć Pepco otrzymała nagrodę SCF Discount Retailer of the Year 2015.