Atrium Felicity

10 kwietnia 2015 roku do grona najemców lubelskiego centrum handlowego dołączył salon optyczny Vision Express. Klienci Atrium Felicity mogą też od niedawna korzystać z oferty stoisk: z biżuterią By Dziubeka i zapachami do wnętrz – Aromanti.

Vision Express to sieć salonów optycznych, posiadająca ponad 160 punktów na terenie całej Polski. We wszystkich lokalizacjach znajduje się gabinet okulistyczny, gdzie wykonywane są profesjonalne badania wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej lub doboru soczewek kontaktowych. Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie usług optycznych z formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2, 5 tzs. modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych największych, światowych marek, takich jak: Burberry, Hugo Boss, Timberland, Prada, Tom Ford, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Nowy salon zajmuje ok. 110 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany pomiędzy perfumerią Douglas a drogerią Rossmann.

Szersza oferta handlowa

W marcu tego roku ofertę biżuterii i akcesoriów w Atrium Felicity urozmaiciło także nowe stoisko By Dziubeka, gdzie klienci znajdą szeroką ofertę biżuteryjną.

Nowym najemcą lubelskiego centrum handlowego jest także Aromanti. Sieć udostępniła w Atrium Felicity pachnąca wyspę handlową. Aromanti to firma, która jest importerem i dystrybutorem francuskich, brytyjskich i japońskich zapachów do wnętrz. Linia zapachowa Aromanti to ponad 200 kompozycji zapachowych.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

Tenant Mix Atrium Felicity

W Atrium Felicity swoje salony marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (siedem linii autobusowych). Do ich dyspozycji przewidziano 3,1 tys. miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.