Salon Tchibo
Salon Tchibo

Do grona najemców centrum handlowego NoVa Park dołączy już niedługo producent kawy – marka Tchibo. Planowane otwarcie pierwszego w Gorzowie salonu przewidziane jest na koniec maja 2015 roku.

Salon Tchibo to połączenie sklepu z kawą, eleganckiego baru kawowego oraz stoiska z produktami, na których asortyment zmienia się co tydzień.

Koncept kawiarni i sklepu

– Marka Tchibo to kolejny najemca, który zdecydował się na otwarcie pierwszego sklepu w Gorzowie właśnie w NoVa Park. Bogata oferta sklepu z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom Gorzowa i okolic, a po udanych zakupach będzie można skorzystać z baru kawowego Tchibo, gdzie przy filiżance znakomitej kawy i pysznym ciastku każdy będzie mógł miło spędzić czas z bliskimi i przyjaciółmi – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Sklep Tchibo o powierzchni blisko 150 mkw. zlokalizowany będzie na parterze obiektu, w sąsiedztwie salonu Empik.

Centrum handlowo-rozrywkowe

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Otwarcie obiektu miało miejsce w kwietniu 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.