Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

W zarządzanej przez Upside Property Management Galerii Jastrzębie dobiega końca proces rekomercjalizacji. Do licznego grona najemców, którzy przedłużyli już umowy najmu dołączył Bank Zachodni WBK.

BZ WBK zamianuje lokal o powierzchni 110 metrów kwadratowych na poziomie 0 obiektu. Bank Zachodni WBK należy do największych instytucji finansowych w Polsce. Jest jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje.Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Wśród najemców, którzy podjeli decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata należą m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, , Matik, czy Kwadrat.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma Upside Property prowadzi rekomercjalizację innych dóch obiektów handlowych – Galerii Słupsk i Galerii Rumia.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.