Apple Store w Saturn
Apple Store w Saturn

11 kwietnia 2015 roku miało miejsce otwarcie Apple Shop w warszawskim markecie Saturn, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Arkadia.

– Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie, z jakim spotkało się otwarcie pierwszego Apple Shop w sieci Saturn. Wzięli w nim udział nie tylko fani marki, ale też osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z produktami Apple, co oznacza, że jest to sprzęt, który wciąż wzbudza emocje – mówi Krzysztof Malinowski, dyrektor marketu Saturn w CH Arkadia.

– To właśnie tu najszybciej w Polsce będą dostępne w sprzedaży nowości światowego lidera trendów technologicznych. Dlatego też mamy nadzieję, że nowo otwarty Apple Shop stanie się miejscem spotkań miłośników najnowszych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – dodaje Krzysztof Malinowski.

Pełna oferta Apple

W Apple Shop, przy wyborze produktów pomoże zespół profesjonalnie przeszkolonych konsultantów. Konsumenci nie tylko otrzymają fachowe porady, ale też dzięki aranżacji sklepu, będą mogli na miejscu przetestować pełną linię produktów firmy Apple.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie sieć dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 23, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store.
Specjalistyczne sklepy marki oraz sklep internetowy saturn.pl oferują szeroki asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., Koenic, Isy i Peaq.