Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej, JLL
Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej, JLL

Podczas tegorocznej edycji gali CEE Real Estate Quality Awards 2015, JLL został wyróżniony za swoje znakomite wyniki i ekspertyzę z obszaru rynku handlowego w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma otrzymała nagrodę dla Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w regionie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanej nagrody, która jednoznacznie pokazuje zaufanie klientów i – szerzej – rynku dla najwyższej jakości usług świadczonych przez JLL z obszaru wynajmu powierzchni handlowych, reprezentacji najemcy, doradztwa inwestycyjnego, wycen, zarządzania nieruchomościami oraz analiz i raportów w całym regionie. Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym klientom za owocną współpracę i lojalność – komentuje Beatrice Mouton, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej, JLL.

Zespół ekspertów JLL świadczy kompleksowe usługi z zakresu reprezentacji właścicieli, inwestorów i najemców obiektów handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma obsługuje 45 projektów handlowych o łącznej powierzchni GLA ponad 1,9 mln. mkw. JLL wynajmuje powierzchnię w tak kluczowych projektach jak m.in. Galeria Wilanów, Galeria Północna, Forum Radunia, IKEA Lublin, CEDET, Skałka, Galeria Harfa, Palladium, Avion Shopping Parks, Bory Mall, Savoya Park czy Colosseum. W 2014 r. eksperci JLL doradzali w transakcjach najmu na łącznie ok. 100 tys. mkw. powierzchni handlowej. Firma reprezentuje również światowe marki planujące wejście lub rozwój swojej działalności na rynkach Europy Środkowo – Wschodniej.

Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali wyłonieni przez niezależne jury składające ekspertów z branży – inwestorów, deweloperów, właścicieli oraz doradców rynkowych. Całość procesu głosowania nadzorowała międzynarodowa firma konsultingowa Deloitte.

Coroczna gala CEE Real Estate Quality Awards to jedno z prestiżowych wydarzeń w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej. Jego celem jest nagradzanie oraz promowanie najlepszych praktyk i osiągnięć na rozwijających się rynkach nieruchomości w regionie.