Galeria Echo w Kielcach
Galeria Echo w Kielcach

Oferta Galerii Echo w Kielcach wzbogaciła się o nowe, odzieżowe marki Premium. Jeszcze w kwietniu otwarty zostanie butik Raut, w którym dostępne będą kolekcje czołowych polskich projektantów.

Natomiast kilka tygodni temu działalność rozpoczął sklep Magia oferujący najnowsze wzory m.in. Macieja Zienia, Joanny Klimas czy Violi Śpiechowicz, a całość uzupełniają ponowne otwarcia salonu Apart i perfumerii Sephora.

Oferta Premium

– Bardzo się cieszę, że do Kielc zawitały ubrania sygnowane nazwiskami najbardziej znanych polskich projektantów. Salon Magia, który otworzył się w Galerii Echo w marcu to początek rozszerzania segmentu Premium w naszej ofercie. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie chcą mieć również dostęp do najwyższej jakości oferty modowej. Salony takie jak Magia czy Raut to nie tylko sprzedaż najnowszych kolekcji, ale również cykliczne spotkania z projektantami, a także pokazy mody i wiele innych nieobecnych wcześniej w mieście wydarzeń – mówi redakcji Retailnet.pl Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Salon Raut znajdował się będzie na poziomie 0 Galerii Echo. Raut współpracuje z czołowymi polskimi projektantami sprzedającymi linie casual i streetwear. Ważnym uzupełnieniem oferty będą kolekcje Premium. Wśród partnerów Raut wymienić można takie nazwiska jak Paprocki/Brzozowski, Łukasz Jemioł, Tomasz Olejniczak, a w sklepie znajdziemy produkty takich marek jak MMC, 303 Avenue, Natasha Pavluchenko, a także buty Loft 37 i Mokobelle. Otwarcie, które zaplanowano na 25 kwietnia, uświetnione będzie wizytą m.in. Tomasza Olejniczaka, Nataszy Pavluchenko i Łukasza Jemioła.

Przypomnijmy, że 20 marca w Galerii Echo otwarty został butik Magia. W salonie można znaleźć najnowsze kolekcje Mariusza Przybylskiego, Macieja Zienia, Joanny Klimas, Violi Śpiechowicz, czy kolekcje projektantek wywodzących się z Kielc – Kasi Zapały i Katarzyny Łęckiej, a także wyjątkową biżuterię,

Uzupełnieniem modowej oferty Premium są ponowne otwarcia salonu Apart i perfumerii Sephora. Obie marki pojawiły się na nowo w Galerii Echo 11 kwietnia, a zmiana lokalizacji była związana z planowanym na czerwiec wielkim otwarciem marketu szwedzkiej sieci Jula.

Obiekt Echo Investment

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem liczby sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness oraz kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.