CH Auchan Piaseczno
CH Auchan Piaseczno

Do grona najemców piaseczyńskiej galerii handlowej Auchan dołączyła Cukiernia Sowa. Lokal zajął powierzchnię 48 mkw. i rozszerzył dotychczasową ofertę gastronomiczną obiektu.

Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada jej zarządca – Immochan.

Nowa oferta

Cukiernia Sowa istnieje na polskim rynku już od 1946 roku i obecnie posiada ponad 170 punktów w kraju i za granicą. Lokale marki obecne są łącznie w pięciu centrach handlowych Auchan, między innymi w Łomiankach, Białymstoku oraz Rumi. Nowy punkt działa od 15 kwietnia w galerii handlowej Auchan przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie.

Oprócz Cukierni Sowa w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno działają także Cafe Flunch, Grycan, So!Coffee oraz cukiernia Auchan.

Obiekt Immochan

Otwarte w 1996 roku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno to pierwsza inwestycja Immochan w Polsce. Klienci galerii mają obecnie do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i cenionych marek. Po planowanej rozbudowie obiektu, jego powierzchnia handlowa wyniesie 83 tysiące mkw. i pomieści aż 220 sklepów.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Centrum posiada blisko 1,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.