Kolekcja Furla w salonach Chiara
Kolekcja Furla w salonach Chiara

Chiara, multibrandowa sieć butików z damską galanterią renomowanych światowych projektantów, takich jak Michael Kors, Karl Lagerfeld, Love Moschino, Armani Jeans, Furla, Coccinelle czy Ralph Lauren, pojawia się w kolejnych centrach handlowych.

5 butików w sieci

Po przejęciu sieci Chiara w marcu 2015 roku od prywatnego inwestora spółka planuje dynamiczną ekspansję marki w nowych miastach w Polsce. Obecnie prowadzi sieć 5 salonów. Wszystkie są nowymi, działającym od zaledwie kilku tygodni lokalami.

W marcu tego roku sieć powiększyła się o nowe lokalizacje w CH Tarasy Zamkowe w Lublinie, Łódzkiej Manufakturze oraz w CH Ogrody w Elblągu. Poza tymi obiektami, butiki Chiara funkcjonują od lat w Warszawie – w centrum Plac Unii oraz przy ulicy Mokotowskiej.

Salony multibrandowe

– Obecnie prowadzimy sieć 5 salonów, spośród których 3 są nowymi, działającym od zaledwie kilku tygodni lokalami. Przyglądamy się zatem pierwszym wynikom sprzedaży od których uzależniamy dalszy rozwój sieci – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Kulesza reprezentująca sieć Chiara.

– Lokale Chiara mają ok. 70 mkw. powierzchni. Poza sprzedażą w sklepach tradycyjnych, prowadzimy także sklep internetowy chiara.pl, który w nowej odsłonie działa od kwietnia 2015 roku – dodaje Magdalena Kulesza.

Chiara to rodzinna firma, założona przez pasjonatkę mody Barbarę Karaszkiewicz. Firma powstała w 1989 roku. Chiara to sieć butików z damską galanterią renomowanych światowych projektantów. W ofercie salonów można znaleźć produkty (buty, torebki i akcesoria modowe) takich marek jak Michael Kors, Karl Lagerfeld, Love Moschino, Armani Jeans, Furla, Coccinelle, Ralph Lauren czy Marc by Marc Jacobs. Sieć należy do spółki Anyro&Co sp. z o. o. sp. k.