Royal Wilanów
Royal Wilanów

Spółka Capital Park podpisała umowę z nowym najemcą odzieżowym – Colibri Concept Store w wielofunkcyjnym centrum Royal Wilanów realizowanym w Warszawie.

Lokal Colibri Concept Store w Royal Wilanów zajmie powierzchnię blisko 50 metrów kwadratowych. Założeniem konceptu marki jest wspieranie brandów, których produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Colibri Concept Store od samego początku działalności promuje kreatywny, rodzimy design, którego poszukuje na rynku coraz więcej klientów. Butik wspierający młodych, polskich projektantów zaoferuje ubrania dla dzieci i ich mam oraz unikalne dodatki do domu.

W ofercie Colibri Concept Store jest wiele firm m.in. Risk made in Warsaw, Nosweet, Booso, Grain de Chic, Aqademia oraz dodatki firmy Koto.

Oferta Colibri Concept Store

Produkty oferowane przez Colibri Concept Store stanowią świetne uzupełnienie oferty Royal Wilanów skierowanej do rodzin z dziećmi. Na parterze inwestycji powstanie największy w Polsce salon firmowy Nike, który będzie oferował odzież i obuwie dla klientów w każdym wieku. Z kolei na placach miejskich przylegających do obiektu, w zależności od pory roku, działać będą np. boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej, siłownia miejska, ścianki wspinaczkowe, pop-up bary czy kino letnie.

W ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączył także klub fitness.

Po treningu można będzie udać się na zakupy do supermarketu Piotr i Paweł, winiarni Czas na Wino, duńskiej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowskiego Kredensu, kwiaciarni Aga Flowers czy też śródziemnomorskich delikatesów Piccola Italia. Na posiłek zaprosi browar i restauracja Bierhalle. Możliwe będzie również umycie samochodu w myjni oraz oddanie rzeczy do pralni Panda.

Swoje siedziby przeniosą tu również firmy: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Wielofunkcyjny Royal Wilanów

Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się blisko 30 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz około 7 tys. mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.

Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.