Strefa food court w CH-R Sukcesja
Strefa food court w CH-R Sukcesja

Strefa gastronomiczna powstającego w Łodzi Centrum Sukcesja zapełnia się nowymi restauracjami. W tym miesiącu do już obecnych sieci dołączyła firma Burger King, która zajmie powierzchnię 108 mkw.

W jej sąsiedztwie znajdzie się m.in. Subway, McDonald’s, Grand Kebab oraz Olimp.

Oferta gastronomiczna

Koncern Burger King prowadzi działalność w blisko 13 tys. restauracji na całym świecie. Dotychczas w Polsce był obecny dzięki współpracy z franczyzobiorcą. Chcąc jednak znacząco zwiększyć udział w rynku, koncern zdecydował się na samodzielny rozwój poprzez założenie spółki JV, która w planach na 2015 rok zakłada otwarcie w Polsce 8 lokalizacji oraz znaczne przyspieszenie ekspansji w kolejnych latach.

– Na ten miesiąc zaplanowane jest podpisanie kolejnych umów najmu, przez co stopień wynajęcia centrum osiągnie jeszcze wyższy poziom. Sukcesja zostanie otwarta w III kwartale 2015 roku i zaproponuje łodzianom kompleksową ofertę handlowo-rozrywkową – mówi Damian Sudół, dyrektor ds. komercjalizacji z Fabryki Biznesu.

Funkcjonalny food court

Część gastronomiczna znajdzie się w odrębnej strefie pasażu. Zaoferuje ona klientom Sukcesji różnorodną kuchnię, od polskiej poprzez amerykańską aż do azjatyckiej. Ponadto w obiekcie znajdą się również kawiarnie oraz restauracje z zewnętrznymi ogródkami.

Sukcesja będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu. Butiki, które powstaną w Sukcesji będą pogrupowane branżowo, ułatwiając klientom poruszanie się po centrum.

Oprócz zakupów obiekt zaoferuje rozrywkę w postaci najnowocześniejszego 9-salowego kina Helios oraz kręgielni z 24 torami, strefę dziecięcą, w której znajdzie się sala zabaw Jupi Park oraz Świat Zabawek, gastronomię w funkcjonalnie zaprojektowanym food-courcie i rekreację w klubie Pure Jatomi Fitness z 300-metrowym tarasem zewnętrznym. Dla klientów dostępny będzie dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc. Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na III kwartał 2015 roku.