Centrum Wzorcownia
Centrum Wzorcownia

Do grona najemców centrum handlowego Wzorcownia Włocławek dołączył salon meblowy marki Extra Punkt.

Extra Punkt, o powierzchni prawie 190 mkw., zlokalizowany jest w budynku B Wzorcowni. Otwarcie sklepu odbyło się w połowie kwietnia 2015 roku.

Extra Punkt Meblowy to jeden z największych meblowych sklepów internetowych, mający również swój salon stacjonarny we Włocławku. Lokal we Wzorcowni jest drugim salonem firmy, która w swojej ofercie posiada kilka tysięcy produktów wielu renomowanych producentów.

Pierwszy salon meblowy w centrum

– Extra Punkt to jedyny salon z meblami w ofercie naszego centrum. Poszerzenie oferty z branży wyposażenia wnętrz to część trwającego we Wzorcowni procesu rekomercjalizacji. Zdecydowanie odświeżamy naszą ofertę handlową i stawiamy na różnorodność – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu. Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen, Super-Pharm i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Multi Corporation

Za zarządzanie i komercjalizację Wzorcowni Włocławek odpowiada firma Multi Corporation. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach.