Kinga Zabłocka, Leasing Manager, Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank
Kinga Zabłocka, Leasing Manager, Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank

Do grona ekspertów branży nieruchomości handlowych Knight Frank w Polsce dołączyła Kinga Zabłocka. Nowa Leasing Manager w zespole Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości handlowych.

Nowy Leasing Manager

Kinga Zabłocka zdobyła doświadczenie zawodowe pracując przy różnorodnych formatach projektów handlowych (parki handlowe, outlety, centra handlowe). Zajmowała się m.in. komercjalizacją projektów grupy Inter Ikea, takich jak PH Matarnia i PH Franowo. Pracując dla firmy Neinver wynajmowała powierzchnię warszawskiego outletu Factory Ursus. Ostatnio, w zespole Balmain, odpowiadała za wynajem powierzchni handlowych w PH Zakopianka, Galerii Emka w Koszalinie oraz Centrum Galardia w Starachowicach.

W ciągu ostatnich trzech lat, pracując przy siedmiu projektach, Kinga Zabłocka podpisała ponad 50 umów najmu na blisko 20 tys. mkw. powierzchni. Współpracowała zarówno z wielkopowierzchniowymi najemcami sieciowymi, jak np. Sports Direct czy New Yorker, jak i z mniejszymi, w tym lokalnymi, markami z różnych branż.

Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank oferuje usługi obejmujące tworzenie strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji zarówno centrów handlowych, jak i innych formatów handlowych, w tym projektów zlokalizowanych przy ulicach handlowych. W ramach świadczonych usług Dział Powierzchni Handlowych Knight Frank oferuje również usługi związane z reprezentacją najemców.

Knight Frank

Knight Frank sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Knight Frank, wiodącego niezależnego doradcy w zakresie nieruchomości. W połączeniu z amerykańskim Newmark Grubb Knight Frank, grupa posiada sieć 370 biur w 55 krajach. Knight Frank Sp. z o.o. świadczy usługi między innymi z zakresu doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego, wycen nieruchomości, zarządzania nieruchomościami oraz wynajmu powierzchni komercyjnych. Polska sieć biur obejmuje Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto i Łódź.