Anthony Selman, Cushman & Wakefield
Anthony Selman, Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield poinformowała, że Anthony Selman, który wcześniej pracował w jej oddziale w Londynie, został partnerem w warszawskim biurze. Anthony Selman wzmocni Dział Rynków Kapitałowych w Polsce i Europie Środkowej firmy Cushman & Wakefield.

Anthony Selman posiada 15-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym nieruchomości. W swojej dotychczasowej karierze pracował w biurach firmy Cushman & Wakefield w Holandii, Rosji, Brazylii i Wielkiej Brytanii, odpowiadając za transakcje typu sale and leaseback, zakupu, sprzedaży i finansowania strukturyzowanego. Zatrudnienie Anthony’ego Selmana w Polsce jest zgodne ze strategią firmy Cushman & Wakefield rozwoju działalności w regionie Europy Środkowej.

– Anthony zdobył bogate doświadczenie na szybko rozwijających się rynkach Rosji i Brazylii, co sprawia, że jest odpowiednią osobą do zajmowania się Europą Środkową. Będzie blisko współpracować z Jamesem Chapmanem, Piotrem Kaszyńskim i innymi pracownikami wyższego szczebla. Będzie uczestniczyć w rozwoju działalności transakcyjnej i realizacji naszych kluczowych strategii takich jak wzmacnianie relacji z globalnymi klientami, zwiększanie udziału w rynku, zdobywanie prestiżowych kontraktów i pozyskiwanie kapitału zagranicznego – mówi Charles Taylor, partner zarządzający polskiego oddziału firmy Cushman & Wakefield, powiedział.

Anthony Selman jest absolwentem Saint Louis University oraz posiada tytuł MRICS (Member of the Royal Institution of Chartered Surveyors). Na początku kariery zawodowej był pośrednikiem inwestycyjnym w Miami na Florydzie, a następnie pracował jako zarządzający portfelami w różnych krajach Europy. Pełnił funkcję zastępcy dyrektora w biurze firmy Cushman & Wakefield w Moskwie oraz dyrektora zarządzającego ds. transakcji w Ameryce Łacińskiej w oddziale firmy w Sao Paulo w Brazylii. Ostatnio był partnerem w dziale międzynarodowych rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA.