Paulina Kurdziel, Junior Asset Managera w Balmain Asset Management CEE
Paulina Kurdziel, Junior Asset Managera w Balmain Asset Management CEE

Paulina Kurdziel objęła stanowisko Junior Asset Managera w Balmain Asset Management CEE. W zakres jej obowiązków wchodzi nadzór nad portfelem Tristan Capital Partners.

Paulina Kurdziel, jako nowy członek zespołu zarządzania aktywami w warszawskim biurze Balmain Asset Management, jest odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i realizację strategii mających na celu zarówno ochronę zarządzanych przez nią aktywów nieruchomości handlowych, jak i zwiększanie ich wartości poprzez zapewnienie jakości i optymalizacji dochodów. Od lutego br. Paulina nadzoruje czynności związane z zarządzaniem aktywami centrów handlowych wchodzących w skład portfela Tristan Capital Partners, do którego zaliczają się: CH Borek we Wrocławiu, CH Arena w Gliwicach, CH Dąbrówka w Katowicach, CH Turzyn w Szczecinie, CH Zakopianka w Krakowie i CH Jantar w Słupsku.

Intensywny rozwój firmy wynikający z wprowadzenia nowych obszarów usług oraz przejmowania w zarządzanie kolejnych obiektów spowodował, że w ciągu niespełna 12 miesięcy zespół Balmain powiększył się o kilkadziesiąt osób. Cenimy ludzi zaangażowanych, posiadających bogatą i różnorodną wiedzę na temat polskiego rynku nieruchomości handlowych. Paulina jest właśnie taką osobą, która swoim doświadczeniem i cechami charakteru doskonale wpisuje się w nasz zespół i jego kierunek rozwoju – mówi Ewa Szafrańska-Mądry, Dyrektor Zarządzająca Balmain Asset Management CEE.

Paulina Kurdziel, wcześniej związana z DTZ Polska sp. z o.o. zdobyła doświadczenie branżowe pracujący w różnych obszarach obsługi centrów handlowych od finansów i księgowości po property management, czyli bieżące zarządzanie obiektami. Paulina wnosi do Balmain zarówno wiedzę akademicką nabytą m.in. na studiach kierunkowych w Szkole Głównej Handlowej, jak i praktyczną będącą efektem jej wcześniejszego zaangażowania w tak znaczące obiekty handlowe jak Bemowo w Warszawie, Czyżyny w Krakowie, Guliwer w Łodzi i Bielawy w Toruniu, wchodzące w skład portfela nieruchomości Bainbridge.

Balmain Asset Management – założona w 2003 roku firma, Balmain Asset Management specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych.

W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie. W skład zespołu Balmain Asset Management wchodzą specjaliści dysponujący doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości komercyjnych, co powoduje, że Balmain jest w stanie identyfikować, nabywać oraz finansować zakup aktywów takich obiektów komercyjnych oraz nieruchomości, które stwarzają możliwości inwestycyjne, a następnie, poprzez zaangażowanie lokalnych zespołów zajmujących się wynajmem i rozwojem, realizować strategie zarządzania aktywami tych nieruchomości.

Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1000 lokali handlowych na terenie 19 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.