Galeria Sudecka
Galeria Sudecka

Umowy z perfumerią Douglas i marką odzieżową Brugi finalizują proces komercjalizacji centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Sudecka w Jeleniej Górze.

Otwarcie Galerii Sudeckiej

– Sukces w postaci 100% komercjalizacji to dla nas powód do ogromnej dumy i radości. Szczególnie, że nastąpiło to przed otwarciem inwestycji, co zdarza się niezmiernie rzadko na rynku centrów handlowych. To efekt zaufania naszych partnerów handlowych, a także wzorowa praca zespołu leasingu Echo Investment. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu procesu wynajmu Galerii Sudeckiej. Oferta naszego projektu została oparta na mocnych filarach, które składają się ze sklepów, restauracji i punktów usługowych, jedynego w mieście kinowego multipleksu oraz największego klubu fitness – mówi redakcji Retailnet.pl Marek Gładki, dyrektor zespołu komercjalizacji i marketingu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

– Cieszę się, że już 29 kwietnia będziemy mogli otworzyć największą galerię handlowo-rozrywkową w Jeleniej Górze. Mieszkańcy tego miasta, a także wielu okolicznych miejscowości czekali na obiekt oferujący nie tylko bogatą ofertę handlową, ale także na pierwszy w regionie nowoczesny multipleks – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Perfumeria Douglas w Galerii Sudeckiej będzie miała powierzchnię blisko 250 mkw. To jedna z najbardziej znanych sieci oferujących najlepsze na świecie marki kosmetyczne. W Polsce Douglas obecny jest od 2001 roku i liczy 113 sklepów o łącznej powierzchni ponad 30 tys. mkw.

Prawie 140 mkw. będzie miał sklep marki Brugi, jednego z wiodących producentów obuwia i odzieży turystycznej. Brugi działa w Polsce od 1995 roku, jest organizatorem i sponsorem wielu imprez sportowo-rekreacyjnych.

Obiekt Echo Investment

Galeria Sudecka zlokalizowana jest w dzielnicy Zabobrze. W programie znajduje się 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także największy w mieście klub fitness Fabryka Formy.

Proces komercjalizacji Galerii Sudeckiej został zakończony. W ostatnim czasie spółka Echo Investment podpisała umowy m.in. z siecią C&A (1,2 tys. mkw.), a także Szachownica, Orsay, Bytom, Magnetic i Medicine, Aquael ZOO, Pawo, Badura, Prezenciarnia, Simple, Vision Express.

Wśród najemców Galerii Sudeckiej, oprócz hipermarketu Real (będącego własnością sieci Auchan), kina Helios i klubu fitness Fabryka Formy są już m.in. C&A, Reserved, Carry, Go Sport, Super-Pharm, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, House, Mohito, Sinsay, Cropp Town, Diverse, Top Secret, Monnari, Gino Rossi, Vistula, Wólczanka, Simple, Ochnik, CCC, Wojas, Ryłko, Triumph, Lee Wrangler, Big Star, Martes Sport, 4F, Apart, Yes, Ziaja, Gatta, Matras, Vision Express, Szachownica, Reporter Young, Cipo & Baxx, Badura, Orsay, Bytom, Magnetic, Pawo, Aquael ZOO, Prezenciarnia, Jupi Park, Cukiernia Sowa, Thai Restaurant, Kuchnia Polska, Berlin Doner Kebap, Grycan i inni.