Salon home&you
Salon home&you

Firma BBK SA, właściciel marki home&you, oferującej akcesoria do wyposażenia domu, przedłużyła umowę najmu w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do spółki Gemini Holding. Dzięki temu salon marki home&you będzie dalej funkcjonował w obiekcie przez najbliższych 5 lat.
home&you to marka oferująca szeroki asortyment eleganckich dodatków i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Umowa wynajmu lokalu o powierzchni ponad 210 mkw., przedłuży obecność marki w obiekcie do 2020 roku. za podpisanie umowy najmu odpowiedzialna była spółka BOIG Property Consulting.

Home&You 5 lat dłużej

– O przedłużeniu umowy, związanej z obecnością salonu home&you w centrum Gemini Park Tarnów, zadecydowała przede wszystkim specyfika obiektu. Zależy nam, aby marka home&you była obecna w najbardziej atrakcyjnych i często odwiedzanych lokalizacjach handlowych. Jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie dotychczas osiągał nasz salon w Gemini Park Tarnów. Cenimy sobie również udaną współpracą z zarządcą obiektu – mówi Alicja Świniańska, dyrektor ds. sprzedaży home&you.

Marka home&you jest jednym z ważnych elementów tenant mix obiektu w segmencie interior design, który współtworzą m.in. market wnętrzarsko-budowlany Jysk oraz Galeria Sztuki, oferująca bogaty wybór obrazów malowanych na płótnie.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

130 sklepów w ofercie

Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma ok. 80 tys. mkw. powierzchni, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.