Sklep Komfort
Sklep Komfort

24 kwietnia w Bełchatowie otwarty został nowy sklep sieci Komfort. Salon na terenie centrum handlowego Echo (vis a vis Galerii Olimpia) jest drugim punktem sieci, który zaaranżowany został w nowej formule.

Nowy salon Komfortu został dogodnie zlokalizowany na terenie popularnego wśród mieszkańców Bełchatowa kompleksu handlowego, który tworzą centrum handlowe Echo oraz znajdująca się naprzeciwko Galeria Olimpia.

Salon jest drugim, po kieleckiej Galerii Echo, sklepem sieci Komfort, który zaaranżowany został w całkowicie nowej formule. Na 700 mkw. nowocześnie zaaranżowanej powierzchni znalazła się nie tylko starannie dobrana oferta dywanów, wykładzin, paneli, podłóg drewnianych, akcesoriów oraz materiałów dekoracyjnych. Dla klientów zainstalowano nowoczesne ekrany multimedialne, stanowiska edukacyjne i komfortową Strefę Obsługi.

Sklep Komfort
Sklep Komfort

Sklepy Komfort SA to spółka zarządzająca siecią sklepów detalicznych Komfort z branży wyposażenia wnętrz. Sklepy zapewniają także pakiet usług dodatkowych związanych z montażem i pielęgnacją podłóg, drzwi oraz projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych. Firma zatrudnia około 1 tys. pracowników. Pierwszy sklep sieci powstał w Polsce 1992 roku.

Obecnie łączna liczba salonów sieci wynosi 105, w tym działają sklepy własne oraz prowadzone w oparciu o system franczyzowy. Do tej pory w centrach handlowych i parkach handlowych zostały otwarte 25 salonów Komfort. W mniejszych obiektach handlowych i pawilonach działa 20 sklepów sieci.