Sklep Magazyn 44
Sklep Magazyn 44

22 kwietnia 2015 roku do grona najemców Galerii Bronowice w Krakowie dołączył Magazyn 44. Nowy sklep, z ofertą dla wielbicieli wojska i sztuki przetrwania, znajduje się na poziomie 1, zajmując ok. 50 mkw.

Magazyn 44 to sieć punktów handlowych działających na terytorium całej Polski. W ofercie sklepów znaleźć można sprzęt wojskowy, survivalowy i myśliwski. Szeroka gama produktów zaczyna się od magazynków, przez broń pneumatyczną, na hamulcach do działa kończąc. Asortyment uzupełniają narzędzia służące do samoobrony, łuki, latarki, oraz breloczki i wisiorki wykonane z prawdziwej amunicji.

– Militaria 44 oferuje produkty renomowanych firm, cenionych w Polsce i za granicą, dając swoim klientom gwarancję solidności i doskonałego wykonania – mówi Tomasz Bekus z Magazyn 44.

Oferta Galerii Bronowice

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje.

Usługi w centrum handlowym

Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki i animacje dla dzieci, odbywające się w ramach Bajkowej Niedzieli. Jest tu także pierwsza w galerii handlowej Czytelnia z kilkutysięcznym księgozbiorem. Również przed wejściem do budynku czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a także skate park oraz boisko do gry w koszykówkę. Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.