Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Galeria Warmińska w Olsztynie poszerzyła ofertę handlową dla dzieci. Pierwszy w mieście salon Coccodrillo o powierzchni 55 mkw. został otwarty na poziomie +1.

Sklep oferuje bogaty wybór funkcjonalnej, wysokiej jakości odzieży dla dzieci – od najmłodszych do nastolatków.

– Cieszymy się, że to właśnie u nas pojawiają się nowe brandy jak Coccodrillo – znana rodzicom marka odzieży dla niemowląt i dzieci – mówi Karol Semik, specjalista ds. komercjalizacji w spółce MGC Inwest.

Istotnym urozmaiceniem Galerii Warmińskiej w ramach oferty dla rodzin z dziećmi jest otwarta właśnie Warmiolandia. Sala zabaw dla dzieci o powierzchni ok. 370 mkw. uruchomiona została na poziomie 2 Galerii. Warmiolandia to dwupoziomowa konstrukcja z wielotorowymi zjeżdżalniami, labiryntami oraz karuzelą napędzaną przez same dzieci. Do dyspozycji rodziców i dzieci są 3 sale urodzinowe na przyjęcia od 6 do 20 osób. Przewidziano również specjalną strefę dla rodziców. Oprócz tradycyjnych zabaw Warmiolandia oferuje nowe interaktywne rozwiązania edukacyjne.

Alternatywne możliwości

– Zarówno salon Coccodrillo jak i Warmiolandia poszerzają ofertę Galerii Warmińskiej skierowaną do rodzin z dziećmi. Chcemy, aby w naszym obiekcie rodzice mogli znaleźć alternatywne możliwości robienia zakupów oraz spędzania czasu ze swoimi dziećmi w różnym wieku – podsumowuje Michał Tur, dyrektor zarządzający Galerii Warmińskiej.

W największej olsztyńskiej galerii handlowej, Galerii Warmińskiej, wszystkie lokale handlowe zostały są wynajęte.

– W tym momencie komercjalizacja Galerii Warmińskiej utrzymuje się na poziomie 100 proc. Galeria Warmińska cieszy się cały czas dużym zainteresowaniem najemców, którzy decydują się na podpisanie umów warunkowych – mówi dla redakcji Retailnet Karol Semik, specjalista do spraw komercjalizacji w spółce MGC Inwest.

Szeroka oferta handlowa

Galeria Warmińska oferuje 170 sklepów. Wśród najemców w obiekcie znajdują się sklepy m.in. takich marek, jak: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, H&M, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Tommy Hilfiger, Diverse, Orsay, Carry, Solar, Deni Cler, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Simple, Bytom, Lavard, Ecco, Ryłko, Triumph, Esotiq, Douglas, Sephora, Rossmann, Smyk Megastore, Empik, CCC, Deichmann, W. Kruk, Apart, Yes, Swiss. W Galerii Warmińskiej znajduje się także klub Kinetic Fitness o powierzchni 1,7 tys. mkw.

Galeria Warmińska to obiekt z o wartości 100 mln euro zrealizowany przez MGC Inwest.