Sklep Altero w Galerii Jastrzębie
Sklep Altero w Galerii Jastrzębie

Pod koniec kwietnia w Galerii Jastrzębie otwarto dwukrotnie większy sklep Altero. Dotychczasowy lokal, mierzący około 158 mkw. nie tylko zyskał kolejne 100 mkw., ale został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.

Najemcy modowi

Nowy, powiększony sklep jest pierwszym nowoczesnym salonem marki Altero w Jastrzębiu. Altero to sieć sklepów z obuwiem i galanterią skórzaną, W asortymencie sklepu znajduje się ponad 2 tys. modeli obuwia i galanterii skórzanej w różnorodnym stylu – fashion, casual, sport oraz classic.

Ostatnio w Galerii Jastrzębie umowę najmu przedłużyła sieć obuwnicza CCC. Sklep marki zajmuje lokal o powierzchni 380 mkw. i jest zlokalizowany na poziomie +1 galerii.

CCC SA jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największym producentem w Polsce. Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w nowoczesnych centrach i galeriach handlowych w 14 krajach

Obiekt Upside Property

Galeria Jastrzębie, której zarządcą jest Upside Property Management, to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Firma Upside Property Management zarządza nieruchomościami własnymi oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka zarządzana przez Karola Kalickiego w 2013 roku odkupiła cały portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce od Polimeni International. Transakcja objęła trzy centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 38 tys. mkw. GLA, skupiającej około 170 najemców.