Salon Lavard
Salon Lavard

 

Salon Lavard

Ostatnio marka Lavard powiększyła się o dwie nowe lokalizacje w obiektach handlowych. Salony otwarto w Fashion House (Piaseczno) i w Galerii Neptun (Starogard Gdański). Firma w tym roku planuje kolejne otwarcia zarówno salonów regularnych, jak i outletowych.

Nowe sklepy

– 25 kwietnia w Fashion House w Piasecznie otwarto najnowszy koncept salonu Lavard – dedykowany projektom outletowym. Salon zajął powierzchnię 180 mkw. i zrobiony jest w tonacjach szarości i beży przeplatanych elementami drewna. Powierzchnia salonu podzielona jest na trzy główne strefy – formal, casual, i nowowoczesne przymierzalnie – mówi redakcji Retailnet.pl Jolanta Kasiak, pełnomocnik ds. rozwoju sieci Lavard.

– Kolejny tego typu salon Lavard ruszy już we wrześniu w Factory Ursus w Warszawie – dodała Jolanta Kasiak.

Spółka również w kwietniu uruchomiła salon regularny w Starogardzie Gdańskim. Nowy punkt sprzedaży zajmuje 147 mkw. i zlokalizowany jest w Galerii Neptun

LAVARD WOMAN

Przypomnijmy, na początku roku marka Lavard, która specjalizuje się w branży mody męskiej poszerzyła swoją ofertę o kolekcję odzieży dla kobiet – Lavard Woman. Kolekcja jest dostępna w dwóch salonach typu flagship store: w warszawskim Centrum handlowym Arkadia i Bonarka City Center w Krakowie. Spółka zamierza uruchomić jeszcze od 4 do 5 salonów z konceptem Lavard Women

W ramach sieci Lavard działają salony zlokalizowane przede wszystkim w centrach handlowych na terenie Polski. Spółka jest również właścicielem marki Dino Salvani i należy do grupy odzieżowej Gamatex. Asortyment marki dostępny jest również za granicą – na Węgrzech, Słowacji, Łotwie, Litwie i Ukrainie oraz w Austrii i Czechach. W 2013 roku spółka rozpoczęła współpracę z siecią TK Maxx i tym samym poszerzyła ekspansję marki Lavard o rynek niemiecki. Obecnie w ramach sieci Lavard działa ponad 80 sklepów własnych i 20 franczyzowych.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną. Natomiast w ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie ”garnitury”, jak również stroje okazjonalne.