Magnolia Park
Magnolia Park

Do grona najemców Magnolia Park dołączy m.in największy na Dolnym Śląsku concept store legendarnej marki obuwniczej – Vans. Otwarcie sklepu planowane jest na 2 maja. W najbliższych tygodniach w galerii pojawią się kolejne nowe salony.

Moda i sport

Koniec kwietnia i początek maja w Magnolia Park obfituje w otwarcia nowych sklepów. Po salonach Tommy Hilfiger (działa od 23 kwietnia) i Briju (otwarty 24 kwietnia) w Magnolia Park otwarty został sklep Vissavi oferujący modę damską i młodzieżową. Oczekiwane jest także otwarcie sklepu Pretty One – łączącego w swoich propozycjach elegancję i styl klasyczny z nowoczesnością.

– Dzięki nowym markom oferta Magnolia Park w segmencie mody staje się coraz szersza. Klientów, którzy poszukują różnorodnych stylów i chcą mieć jak najszerszy wybór zapraszamy do Magnolia Park, gdzie ich oczekiwania na pewno zostaną zaspokojone – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Wzmocniony został również segment sportowy centrum. Do marek, które już znajdziemy w ofercie galerii, m.in. Nike, New Balance, Le Coq Sportif czy Diverse Woman dołączą wkrótce Decimas – hiszpański sklep sportowy, a także Vans. W tym ostatnim znajdziemy nie tylko jedne z najpopularniejszych butów na świecie, lecz także szeroki wybór ubrań utrzymanych w stylu street wear. Otwarcie salonu już 2 maja.

– Oferta Magnolia Park rozwija się dynamicznie. Staramy się, aby każdy nowy sklep odpowiadał na zapotrzebowanie klientów, które na bieżąco monitorujemy. Jesteśmy przekonani, że nasi nowi najemcy spotkają się z zainteresowaniem ze strony mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska – dodaje Maria Prokop, dyrektor marketingu w Multi Poland.

Sklep Vans w Magnolia Park
Sklep Vans w Magnolia Park

Jeszcze w maju zaplanowano otwarcie salonu włoskiej marki z bielizną damską i męską – Intimissimi. Jej znaki rozpoznawcze to niepowtarzalne wzory i styl, krótkie serie oraz najwyższa jakość.

Magnolia Park

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie blisko 100 tys. mkw. Ponad miesiąc temu (19 marca) zakończyła się kluczowa faza rozbudowy galerii, dzięki czemu klienci zyskali dostęp do kilkudziesięciu nowych sklepów. Wśród nich Samsung Brand Store, LC Waikiki, The North Face czy salonu Crocs. Aktualnie największa galeria handlowa w regionie liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA) przy ok. 250 działających sklepach, punktach usługowych, kawiarniach i restauracjach. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Mall Management Poland.

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych.

Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.