Sklep New Balance w Lublin Plaza
Sklep New Balance w Lublin Plaza

Do grona najemców Centrum Handlowo–Rozrywkowego Lublin Plaza dołączył pierwszy w Lublinie oraz regionie, salon firmowy marki New Balance.

Nowy najemca

Butik New Balance zajmuje powierzchnię 96 mkw. i zlokalizowany jest na drugim piętrze galerii, w sąsiedztwie TK Maxx.

New Balance to amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Obecnie w Polsce działa ponad 10 salonów New Balance

Lublin Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin Plaza to zakupy i rozrywka w samym centrum Lublina. Galeria należy do grupy kapitałowej Klepierre.

W Lublin Plaza znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8 salowe kino Cinema City oraz klub sportowy Pure Jatomi Fitness. W Lublin Plaza obecne są marki premium takie jak Hugo Boss, Deni Cler, Tous, Caterina, Joop, Tommy Hilfiger, a także szereg popularnych sklepów sieciowych takich jak TK Maxx, H&M, Reserved, Cubus, Mohito, a także Stradivarius. Lublin Plaza, jako jedno z nielicznych miejsc w ścisłym centrum miasta, posiada również dwu poziomowy parking, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę z handlem i usługami.