Atrium Felicity

Z końcem kwietnia 2015 roku do grona najemców Atrium Felicity w Lublinie dołączył salon Shape Bielizna. Klienci centrum od niedawna mogą również korzystać z nowego stoiska ze słodyczami Dr Candy, oraz punktu bankowego mBank.

Shape Bielizna oferuje wysokiej jakości bieliznę damską. Salon posiada bogaty asortyment wyrobów bieliźniarskich, które pochodzą m.in. od takich marek jak Triumph, Esprit, Felina, czy Panache.

Dr Candy to połączenie apteki i sklepu ze słodyczami. Stoisko znajduje się w sąsiedztwie salonu optycznego Paris Optique i sklepu Medicine Everyday Therapy.

Z kolei w okolicy lokalu Redberry i salonu optycznego Twoje Soczewki, powstał punkt mBank. Placówka zajmuje się obsługą zarówno osób prywatnych jak i firm. Klienci chcący skorzystać z wpłatomatu, znajdą go w obrębie wyspy banku.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.