Superdry
Superdry

To będzie jedna z największych premier na polskim rynku odzieżowym. Znana brytyjska marka – Superdry – zaczyna swoją ekspansję nad Wisłą. Jeden ze swoich pierwszych sklepów otworzy w galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu.

Nowy brand

Superdry jest nowoczesną marką, oferującą odzież i dodatki wysokiej jakości. Nietypowe połączenie japońskiego stylu z najlepszą angielską klasyką i motywami amerykańskimi wyróżnia brytyjską sieć na rynku międzynarodowym.

Pierwszy firmowy sklep został otwarty w 2004 roku w Londynie. Obecnie ubrania i dodatki marki sprzedawane są w 161 sklepach na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii oraz w 22 innych krajach na całym świecie. Doceniana jest przez takie gwiazdy show-biznesu jak David Beckham, Kate Moss czy Jude Law.

– Polscy klienci uwielbiają światowe marki, dlatego jesteśmy przekonani, że nowoczesny styl Superdry zostanie przez nich entuzjastycznie przyjęty. Cieszymy się, że jeden z naszych pierwszych w Polsce sklepów powstanie właśnie w Magnolia Park – mówi Kristof Risse z Superdry.

Maria Prokop, dyrektor marketingu w Multi Poland zauważa, że Magnolia Park zapewnia najbardziej różnorodną i kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. – Stawiamy na oczekiwane i poszukiwane marki, takie, których wcześniej we Wrocławiu nie było. Cieszymy się, że Superdry jeden ze swoich pierwszych salonów w Polsce otworzy w Magnolia Park – dodała Maria Prokop.

Podpisanie umowy z nowym najemcą jest kolejnym w ostatnim czasie poszerzeniem oferty Magnolia Park. 19 marca klienci otrzymali dostęp do kilkudziesięciu nowych sklepów. Po rozbudowie największa galeria handlowana Dolnym Śląsku liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

O Magnolia Park

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Wśród najemców centrum znajduje się ponad sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3,5 tysiąca miejsc parkingowych.

Wśród polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, Ecco, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Reserved, Saturn, Tous, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, kino Helios, hipermarket budowlany Castorama i czynny do północy hipermarket Tesco. Dzięki rozbudowie Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. W styczniu otwarto centrum Jatomi Fitness.