Galeria Neptun
Galeria Neptun

95 tys. osób odwiedziło starogardzką Galerię Neptun w pierwszym tygodniu po otwarciu. Budowa obiektu trwała ponad 2 lata. Wartość inwestycji przekroczyła 100 mln zł. Inwestor ma dalsze plany dotyczące rozwoju tego centrum handlowego.

– Wysoka frekwencja świadczy o dużym zainteresowaniu nie tylko mieszkańców Starogardu Gdańskiego, ale także osób z okolicznych miast i miejscowości. Odwiedzali nas licznie mieszkańcy Tczewa, Tucholi, Kościerzyny, Kwidzyna, a nawet Chojnic. To największa inwestycja w stolicy Kociewia od kilkunastu lat. Mieszkańcy czekali na jej ukończenie. Po kilku latach dopięliśmy swego. Oddaliśmy do użytku obiekt kompletny, łączący funkcje: zakupową, wypoczynkową, rozrywkową i gastronomiczną – mówi dla redakcji Retailnet Tomasz Pastwa, inwestor.

Inwestorzy mają dalsze plany związane z rozwojem Galerii Neptun. Całość oferty sprzedażowej będzie uzupełniona przez strefę rozrywkowo-wypoczynkową.

Galeria Neptun to nowoczesny trzypoziomowy obiekt handlowy z rozbudowanym parkingiem na ponad 600 miejsc. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 25 tys. mkw., z której zdecydowana większość została już wynajęta. Deweloperem jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Galerią Neptun zarządza Savills Sp. z o.o., natomiast działaniami w zakresie komercjalizacji kieruje Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Wnętrze Galerii Neptun
Wnętrze Galerii Neptun