Galeria Rumia
Galeria Rumia

Oferta Galerii Rumia już niebawem wzbogaci się o salon urządzeń rozrywkowych. Jak informuje zarządca Galerii Rumia, Upside Property nowy najemca, Planeta Rozrywki zajmie lokal o powierzchni około 72 mkw. na poziomie +1 obiektu.

Firma Top Net Games funkcjonuje w branży rozrywkowej od 1997 roku. W ramach projektu Planeta Rozrywki firma tworzy na terenie galerii handlowych kompleksowe salony urządzeń rozrywkowych. W ich skła dwchodzą automaty dedykowane dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, takich producentów jak: włoski Cogan, japońska Sega, amerykański Williams i wielu innych.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cropp Town, Pepco, Rossmann , CCC , Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property Management zarządza nieruchomościami własnymi oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka zarządzana przez Karola Kalickiego w 2013 roku odkupiła cały portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce od Polimeni International. Transakcja objęła 3 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 38 tys. mkw. GLA, skupiającej około 170 najemców.

Firma Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło się o ofertę komercjalizacji oraz zarządzania na rzecz innych deweloperów.