Salon Elbrus
Salon Elbrus

8 maja 2015 roku do grona najemców Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi dołączy Elbrus – polska marka z odzieżą sportową.

Nowy najemca zajmie w Ptak Outlet lokal o powierzchni 210 mkw. W ofercie sklepu znajdzie się odzież, obuwie i akcesoria sportowe.

Sport w Ptak Outlet

– Zdecydowaliśmy się, aby do najemców Ptak Outlet oferujących odzież sportową, takich jak City Sport, Alpenpark, Brugi, Reebok, Puma, Hi-Tec, Adidas, dołączyć kolejną firmę, jaką jest Elbrus. To dobrze znana, europejska marka odzieżowa zdobywająca coraz większe grono sympatyków – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

– W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zainteresowania kolejnych firm wynajęciem powierzchni w centrum outletowym. Tylko na przełomie marca i kwietnia lista najemców powiększyła się o marki takie jak: Vero Moda Outlet, Ptak Moda Outlet, Leopark, Home&Cook oraz Change Lingerie. W następnych miesiącach przewidujemy kolejne otwarcia – zapowiada dyrektor outletu.

Nowy brand Martes Sport

Elbrus to jeden z brandów firmy Martes Sport. Swój pierwszy w Polsce salon otworzył pod koniec 2014 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała. Drugi salon sieci działa w lubelskim Outlet Center, trzeci w Outlet Białystok.

Przypomnijmy, Ptak Outlet to największy w Polsce i pierwszy w regionie outlet odzieżowy o zasięgu międzynarodowym. Ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej i docelowo pomieści 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Swoim wyglądem nawiązuje do architektury XIX-wiecznej Łodzi. Stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego.