Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Zarząd Galerii Bronowice w Krakowie poinformował o kolejnych zmianach w obiekcie. 7 maja 2015 roku na gastronomicznej mapie centrum pojawił się nowy punkt – restauracja Subway, słynąca z amerykańskich sandwiczy.

– Subway to kolejna już restauracja, która w ostatnim czasie poszerzyła ofertę gastronomiczną Galerii Bronowice. W marcu do grona naszych najemców dołączyła też pierwsza w Krakowie Trattoria la Rucola, serwująca potrawy kuchni włoskiej. Dział komercjalizacji cały czas pracuje nad tym, aby tenant-mix najmłodszej krakowskiej galerii był jak najbardziej zróżnicowany i atrakcyjny. Już w przyszłym tygodniu planujemy kolejne otwarcie – ofertę modową wzbogaci sklep popularnej sieci odzieżowej C&A – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Nowo otwarty lokal znajduje się na pierwszym piętrze galerii i zajmuje powierzchnię ok. 20 mkw. Znakiem rozpoznawczym restauracji Subway są świeże, przygotowywane na oczach klienta sandwicze.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje. Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki, odbywające się w ramach Bajkowej Niedzieli. Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.