Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, rozpocznie działalność już drugi salon sieci Beauty Concept. Otwarcie planowane jest na połowę czerwca tego roku. Kolejny lokal w tej formule zostanie otwarty 9 maja 2015 roku, w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów.

Sieć salonów Beauty Concept oferuje szerokie spectrum usług związanych z urodą, pielęgnacją i kosmetyką. Lokal sieci w bielskim Gemini Park zajmie 60 mkw. i będzie rozszerzał działalność otwartego kilka miesięcy temu salonu Beauty Concept by OPI, oferującego usługi z zakresu manicure i pielęgnacji paznokci.

Szersza oferta usługowa

– Jako zarządca obiektu jesteśmy zadowoleni, że nasi najemcy chcą rozszerzać zakres swojej działalności właśnie w naszym centrum. Dowodzi to faktu, iż oferowana przez nas wysokiej jakości powierzchnia komercyjna jest odpowiednia nie tylko dla dużych sieci handlowych, ale również dla dopiero startujących czy rozwijających się firm, jakiej doskonałym przykładem jest właśnie Beauty Concept – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Ze względu na dobrą współpracę z zarządcą bielskiego Gemini, sieć Beauty Concept zdecydowała się również na otwarcie bliźniaczego salonu w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Nowy lokal zajmie ponad 65 mkw. powierzchni GLA i będzie uzupełniał stale rozwijający się segment usługowy, w którym znajdują się już m.in. biuro podróży My Travel, Play, Plus, Orange, T-Mobile, Cyfrowy Polsat, kantor wymiany walut Liberty, myjnia samochodowa Auto SPA Tarnów, Pracownię Krawiecką, Pasmanterię, Perfekt Serwis, pralnię ekologiczną Pers, i wiele innych.

Dwa Gemini Parki

W kwietniu ubiegłego roku w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi.
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Za wynajem obu Gemini Parków odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting.