Kolekcja marki Bizuu
Kolekcja marki Bizuu

Z początkiem maja 2015 roku ruszył pierwszy na trójmiejskim rynku butik polskiej marki modowej Bizuu. Pierwszy salon został otwarty w Klifie w Gdyni.

Bizuu to marka stworzona przez dwie polskie projektantki w 2010 roku. Od tamtej pory Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak odnoszą coraz większe sukcesy na polskim rynku odzieżowym, a salony Bizuu pojawiają się systematycznie w największych miastach kraju. Salon w gdyńskim Klifie jest pierwszym w regionie Trójmiasta i 5. w Polsce. Na 59 mkw. powierzchni sklep oferuje odzież damską, akcesoria i dodatki. Otwarcie miało miejsce 9 maja.

– Gdyński Klif jest miejscem regionalnych debiutów nie tylko międzynarodowych, ale również wiodących polskich projektantów. La Mania, Robert Kupisz, Bohoboco czy Lidia Kalita zagościli u nas w ostatnich miesiącach. Teraz do tego grona dołącza kolejny prestiżowy butik: Bizuu. Jest to dla nas bardzo dobry sygnał, świadczący o silnej pozycji rynkowej Klifu oraz dużym potencjale naszych klientów, dostrzeganym przez najemców – komentuje Agnieszka Sawicka, Associate Director z firmy AEW Europe, reprezentującej właściciela marki Klif.

Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. W ofercie centrum znajdują się m.in. takie marki jak: Bohoboco, Brunello Cucinelli, Calvin Klein Jeans, Chantelle, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Longchamp/Noble Place, Marciano Guess, Marella, Max Mara, Patrizia Pepe, Pennyblack, Piazza di Moda, Stefanel, Tommy Hilfiger, Tailored Versace. Obecne są również sieciowe marki odzieżowe: H&M, Zara, ZaraKids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy Aalma oraz placówka Mbanku.