Joanna Kłusek, C&W
Joanna Kłusek, C&W

Joanna Kłusek wzmacnia firmę DTZ jako nowy dyrektor w Zespole Zarządzania Nieruchomościami (powierzchnie handlowe).

Joanna Kłusek przed dołączeniem do firmy DTZ pełniła funkcję dyrektora ds. inwestycji i rozwoju w BOIG (Blue Ocean Investment Group). Pod jej zarządzaniem były nieruchomości handlowe o wartości 140 mln euro. Dysponuje bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie analizy finansowej, wynajmu, rozwoju działalności i finansowania obiektów handlowych, które zdobyła pracując przy różnych formatach obiektów komercyjnych: parki i centra handlowe typu strip mall i convenience oraz outlety.

– Joanna Kłusek spełnia nasze oczekiwania, aby przyciągać najlepszych specjalistów w zarządzaniu nieruchomościami. Jej wyjątkowe umiejętności merytoryczne z zakresu zarządzania i wynajmu wraz z rozumieniem etapów życia nieruchomości od rozwoju i własności dodają więcej wartości do świadczonych usług naszym klientom – mówi Christopher Rasiewicz, dyrektor Zespołu Zarządzania Nieruchomościami w DTZ.

DTZ jest międzynarodową firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład, których wchodzą: pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, zintegrowane usługi z zakresu property i facility management, doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, zarządzanie portfelami klientów korporacyjnych, doradztwo inwestycyjne, wyceny, doradztwo inwestycyjno-budowlane.

DTZ zatrudnia 24,2 tys. osób, które pracują poprzez sieć 208 oddziałów zlokalizowanych na terenie 52 krajów.