Restauracja Pizza Dominium
Restauracja Pizza Dominium

Spółka Dominium SA planuje kolejne otwarcia lokali gastronomicznych sieci Pizza Dominium. Nowe restauracje będą powstawać jako punkty własne, a także franczyzowe.

Rozwój sieci

– 2 maja 2015 roku w Centrum Handlowym Galeria Bursztynowa w Ostrołęce został otwarty kolejny lokal franczyzowy marki Dominium Pizza. Jeszcze w pierwszej połowie 2015 roku planowane jest otwarcie kolejnego lokalu własnego w Rumunii oraz franczyzowego w Świnoujściu – mówi redakcji Retailnet.pl Małgorzata Ptasińska, Kierownik ds. franchisingu Dominium SA.

Restauracja Dominium Pizza zajmuje powierzchnię około 145 mkw. i znajduje się na parterze Galerii Bursztynowej. W sezonie letnim goście mogą korzystać również z miejsc w ogródku. Aranżacja lokalu w Galerii Bursztynowej nawiązuje do przyjętej przez sieć strategii, której głównym założeniem jest budowanie unikalnej atmosfery włoskiego domu. W menu restauracji goście znajdą się potrawy charakterystyczne dla Włoch takie jak pizze, pizze bianche, makarony w wielu odsłonach czy tradycje pierogi Calzone.

Dominium SA

Dominium SA jest właścicielem sieci restauracji Pizza Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w całej Polsce. Większość lokali Pizza Dominium znajduje się w dużych metropoliach (takich jak Warszawa, Kraków, Lublin, Katowice czy Wrocław) lub w mniejszych miejscowościach położonych w pobliżu dużych aglomeracji. Restauracje najczęściej ulokowane są w centrach handlowych, ale spółka posiada także kilka lokali w atrakcyjnych kurortach turystycznych, takich jak Zakopane czy Jastarnia.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie spółka oddała do użytku kilka nowych lokali, m.in. Gdańsku – w centrum handlowym Alfa oraz w Galerii Bałtyckiej, w Galerii Bonarka w Krakowie, centrum handlowym Poznań City Center, Galerii Katowickiej, Galerii Atrium Felicity w Lublinie.