Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

W maju do grona najemców centrum Handlowego Sadyba Best Mall dołączył lokal marki biżuteryjnej Briju. Nowoczesny salon o powierzchni 77,6 mkw., znajduje się na parterze galerii.

Nowa oferta

– Sadyba Best Mall dzięki stałym działaniom w kierunku optymalnego doboru lokali komercyjnych cieszy się dużą popularnością wśród klientów, szczególnie z południowej części Warszawy. Jesteśmy przekonani, że nowy salon przyczyni się jeszcze bardziej do zwiększenia atrakcyjności oferty naszego centrum handlowego – mówi Elżbieta Werner Dyrektor Centrum Handlowego Sadyba Best Mall.

Działalność spółki Briju jest kontynuacją blisko 100-letniej tradycji jubilerskiej rodziny Piotrowskich. Obejmuje ona dwa segmenty: projektowanie, produkcję i dystrybucję wysokiej jakości wyrobów jubilerskich oraz handel kruszcami złota i srebra. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 16 sklepów pod marka Briju w centrach handlowych w Polsce. Sklepy marki dysponują powierzchnią od 60 mkw. do 80 mkw.

Obiekt

Sadyba Best Mall położona jest na warszawskiej Sadybie, na Trakcie Królewskim prowadzącym do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. W 90 sklepach, na powierzchni blisko 23 tys. mkw., centrum handlowe  oferuje klientom ciekawą ofertą komercyjną oraz szeroką gamę usług. Dla szukających rozrywki proponujemy Cinema City, 12 sal kinowych oraz jedyny w Warszawie IMAX. Ponadto w obiekcie znajduje się klub fitness Pure Jatomi. Obiekt dysponuje parkingiem na 980 miejsc.

Sadyba Best Mall na Sadybie przy ulicy Powsińskiej 31, odwiedza rocznie ponad 7 mln osób.  Centrum handlowe jest zarządzana przez Klépierre Management Polska sp. z o.o.

Grupa kapitałowa Klépierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel i usług