Giacomo Conti
Giacomo Conti

Dynamicznie rozwijająca się marka eleganckiej odzieży męskiej Giacomo Conti w maju 2015 roku otworzyła swój 51. salon sprzedaży. Nowy sklep działa w Gdańsku.

– Marka Giacomo Conti powraca do Fashion House Centre Outlet Gdańsk z nowym, powiększonym do 178 metrów kwadratowych, salonem. Jednocześnie chcemy poinformować o podpisaniu umowy z kolejnym centrum handlowym. W połowie czerwca 2015 roku asortyment naszej marki dostępny będzie w Galerii Świdnickiej w Świdnicy – poinformowała redakcję Retailnet Magdalena Nowaczyk, reprezentująca sieć.

Od października 2014 sieć otwiera średnio jeden nowy sklep stacjonarny w miesiącu i, jak poinformował zarząd spółki, statystyka ta utrzyma się także w najbliższych miesiącach.

Jak zapowiadał w rozmowie z portalem Retailnet Zbigniew Markowski współwłaściciel marki na początku roku, firma nie wyklucza otwarcia nawet 12 nowych salonów w 2015 roku.

– Dynamiczna ekspansja oraz optymalizacja istniejącej sieci sprzedażowej, stanowi obecnie kluczowy punkt naszej strategii, zważywszy na pozytywny odbiór obecnych kolekcji oraz wciąż rosnącą sprzedaż – mówił Zbigniew Markowski.

Przypomnijmy, marka Giacomo Conti w ostatnim czasie poszukuje większych powierzchni handlowych i jednocześnie powiększa istniejące już lokale. Obecnie w sieci działa 51 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się w branży garniturów i mody smart casualowej.