Galeria Sudecka
Galeria Sudecka

Aspen, firma specjalizująca się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych w zakresie usług utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu, pod koniec kwietnia 2015 roku do grona swoich klientów pozyskała Galerię Sudecką w Jeleniej Górze.

W jeleniogórskiej galerii Aspen świadczy kompleksową usługę utrzymania czystości.

– Galeria Sudecka to już drugi obiekt, po Galerii Amber, który mamy zaszczyt obsługiwać dla Echo Investment. Jesteśmy dumni z tego, że zaangażowanie oraz praca całego zespołu przy obsłudze Galerii Amber została doceniona i zaprocentowała rozszerzeniem współpracy z Echo Investment. Cieszymy się, że możemy być częścią kolejnego projektu tego inwestora – mówi redakcji Retailnet Tomasz Schoen prezes Aspen.

– Każdy obiekt przez swoją niepowtarzalną specyfikę traktowany jest przez nas indywidualnie, dlatego i tym razem jest to dla nas nowe wyzwanie i motywacja do skutecznego działania – dodaje Tomasz Schoen.

Przypomnijmy, działalność prowadzona przez spółkę Aspen obejmuje usługi utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu m.in. dla centrów handlowych, centrów dystrybucyjnych, logistycznych, szpitali, biurowców oraz hoteli. W portfolio Aspen znajdują się obiekty m.in. takich właścicieli i zarządców jak Echo Investment, ECE Polska, Auchan, Apsys Polska, Inter Ikea, Metro Group Asset Management Polska, Neinver, Tesco, Plaza, Auchan Polska, Jeronimo Martins Polska.