li-parie sklep internetowy

Li Parie, sieć ekskluzywnych salonów z kobiecą bielizną, jest pierwszym sklepem w Polsce, który oferuje brafitting online. Za obsługę IT nowego sklepu internetowego odpowiada firma i-systems, wystawca Omnichannel Retailing Forum.

Li Parie został stworzony w oparciu o rozwiązania responsive web design. Dzięki temu, wszystkie elementy sklepu, niezależnie od rodzaju wykorzystywanego urządzenia, wyświetlane są prawidłowo.

PORADY EKSPERCKIE ONLINE

Podczas wdrożenia wprowadzona została również tzw. wishlista – miejsce, do którego za pomocą specjalnego buttona w kształcie serduszka dodawane są ulubione produkty.

Na stronie nowego sklepu, dzięki zastosowaniu zdjęć sferycznych 360 stopni, można odbyć wirtualny spacer po stacjonarnych salonach sprzedaży. Do wyboru są cztery przestrzenie i cztery różne lokalizacje. Sieć salonów Li Parie chciała być również pierwszym sklepem w Polsce, który oferuje profesjonalny brafitting online. Umożliwił to videochat, za pomocą którego każda z zainteresowanych klientek mogła skorzystać z porady eksperta online.

i-systems sklep internetowy
Responsywny e-sklep sieci Li Parie

NOWE FUNKCJONALNOŚCI E-SKLEPU

Dodatkowe funkcjonalności to integracja z ERP Retilia, usługa: zapomniane koszyki (przypomina zalogowanemu klientowi o niezrealizowanym zamówieniu), karty podarunkowe, rabat za polecenie na Facebooku oraz program lojalnościowy, w którym przyznaje się punkty za każdy zakup dokonany przez zalogowanego kllienta. Punkty można wymieniać na prezenty – listę dostępnych prezentów klient widzi na swoim koncie.

Li Parie w swoim asortymencie posiada szeroki wybór bielizny codziennej, gorsetów, kostiumów kąpielowych, biustonoszy dla mam karmiących i Amazonek oraz różnego rodzaju gadżety i akcesoria. Oprócz typowej sprzedaży, sieć Li Parie jako jedna z pierwszych w Polsce, specjalizuje się w brafittingu czyli profesjonalnym doborze bielizny. Oprócz tej usługi, sklep oferuje “bieliźniane metamorfozy” oraz prowadzi warsztaty poznania i komunikacji z własnym ciałem, tzw. body coaching. Sieć prowadzi 4 salony zlokalizowane w Warszawie.

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 60-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Distance, Supersklep, SCA, Higma Service, Operon, Bayleg, Hendi czy Monnari.

Firma i-system będzie wystawcą na Omnichannel Retailing Forum.