Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, dołącza marka oferująca asortyment bielizny damskiej i męskiej La Vantil.

La Vantil to rozwijająca się sieć multibrandowych salonów z bielizną takich marek, jak Ava, Gaia, Nipplex, Kinga, Gatta, Esotiq&Henderson, Cornette i wiele innych. Salon tej sieci w bielskim Gemini będzie miał powierzchnię ponad 130 mkw. GLA i będzie największym sklepem bieliźniarskim w Bielsku-Białej. W butiku La Vantil do dyspozycji klientów będzie bogaty asortyment bielizny damskiej i męskiej, będzie można skorzystać również z profesjonalnych usługi w zakresie brafittingu.

– Podpisanie umowy najmu dla marki La Vantil jest kolejnym projektem franczyzowym, jaki realizujemy w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała. Na naszą decyzję
o uruchomieniu sklepu w tym obiekcie wpłynęły bez wątpienia jego bardzo dobra lokalizacja oraz unikatowy na skalę regionu charakter, łączący zarówno funkcje handlowe, jak i rozrywkowo-rekreacyjne. To miejsce lubiane i licznie odwiedzane przez mieszkańców Bielska-Białej i okolic – informują franczyzobiorcy marki La Vantil. – Decyzja o otwarciu butiku została też podjęta w oparciu o wcześniejsze doświadczenia we współpracy z zarządcą bielskiego Gemini. Dyrekcję obiektu postrzegamy jako profesjonalistów w swojej branży, na których fachową pomoc jako najemca zawsze możemy liczyć. Wierzę, że nowy koncept salonu bieliźniarskiego, jaki proponujemy poprzez ofertę marki La Vantil, zdobędzie grono stałych i zadowolonych klientów – podsumowują przedstawiciele La Vantil.

La Vantil uzupełni tenant mix obiektu w segmencie bieliźniarskim, który współtworzą obecnie takie marki, jak Calzedonia, Gatta, Italian Fashion czy Triumph.

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.