Sinsay w Gemini Park Tarnów
Sinsay w Gemini Park Tarnów

W 15 maja br. w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, otwarty został pierwszy w tym mieście salon marki Sinsay, najmłodszego brandu z portfolio grupy LPP. Swoją działalność rozpoczął również powiększony lokal marki House.

Oferta modowa

Sinsay to najmłodszy brand w portfelu spółki LPP SA, obecny na rynku od 2013 roku. Ubrania i dodatki tej marki dedykowane są młodym kobietom i nastolatkom. Salon Sinsay w Gemini Park Tarnów zajmuje powierzchnię 380 mkw. i jest zarazem pierwszym sklepem tego brandu w mieście. Otwarcie w piątek 15 maja lokalu marki Sinsay spowodowało, że Gemini Park Tarnów dysponuje obecnie pełną ofertą grupy LPP. Tego samego dnia działalność rozpoczął również rozbudowany i ponad dwukrotnie powiększony salon marki House, także z portfolio LPP, zajmując powierzchnię niemal 490 mkw.

– Po blisko 5 latach funkcjonowania na tarnowskim rynku jako zarządca musieliśmy dokładnie przemyśleć, jaki kierunek rozwoju obierzemy na dalsze lata. Po wnikliwych badaniach i analizach potrzeb konsumentów oraz oferty lokalnej konkurencji, zdecydowaliśmy się na rozbudowę tenant mix w segmencie znanych marek ze średniej półki cenowej i stworzenie regionalnego centrum handlowego z mocną ofertą modową, dostosowaną do potrzeb wszystkich grup wiekowych. Pozyskanie do miksu najemców pełnego portfolio grupy LPP traktujemy jako ogromny sukces i milowy krok w realizacji obranej przez nas strategii. Dodatkowo atrakcyjność naszej oferty podniesie fakt, iż otwarty u nas sklep marki Sinsay będzie jedynym butikiem tego brandu w całym mieście, co znacząco odróżni nas od innych obiektów handlowych funkcjonujących w Tarnowie – komentuje Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

House w Gemini Park Tarnów
House w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Bogatą ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.